Venkovní areál hotelu

Umístění Hotelu Na Trojce v podhůří druhého nejvyššího pohoří v České republice nabízí pestrý program pro aktivní dovolenou v létě i v zimě. Jsou zde ideální podmínky pro sportování, kulturní vyžití i relax.

Vyberte si trasu pro váš výlet v našem průvodci: Průvodce Jindřichov, Pusté Žibřidovice
nebo si pro vaši inspiraci prohlédněte fotografie návštěvníků v našem okolí.  

Co navštívit v okolí

Malebná lokalita hotelu na úpatí Hrubého Jeseníku láká k turistickému průzkumu okolí po značených pěších trasách. Pokud jste vášniví cyklisté, můžete prozkoumat okolí z kola, které vám u nás rádi bezpečně uložíme v naší kolárně. Milovníci adrenalinu mohou navštívit bikepark Kareš, kde si můžou vychutnat jízdu na 6 tratích nebo si zapůjčit horské minikáry.

Přilehlý les vybízí k houbaření nebo romantickým procházkám, cílem může být třeba nedaleká zřícenina hradu Pleče. Ze skalních útvarů Tři kameny se můžete kochat výhledem do přírodní rezervace Přemyslovské sedlo, kde můžete obdivovat chráněné ohrožené druhy rostlin. Výhledy na hřebeny Hrubého Jeseníku, Králického Sněžníku a Rychlebských hor poskytne také volně přístupná rozhledna Bukovka.

Komu by nestačil venkovní bazén našeho hotelu, může se vypravit za pořádným relaxem. Termální park Velké Losiny  nabízí bazénů hned devět, a to vnitřní i venkovní. Nechybí tam ani zábavné atrakce jako tobogány a divoká voda, které ocení hlavně děti. Bazény jsou napájeny z přírodních minerálních zdrojů, můžete si tak vychutnat relaxační účinky termální vody.

Při výletu do Velkých Losin stojí za návštěvu nejen místní termály, ale také renesanční zámek z 16. století, který byl v roce 1995 prohlášen národní kulturní památkou. Zajímavá je také návštěva ruční papírny, kde má Muzeum papíru svou expozici, která návštěvníkům odkrývá tradiční výrobní techniky. Dále můžete navštívit park u zámku Loučná nad Desnou nebo objevit krásy zámeckého resortu Sobotín.

Na své přijdou i milovníci zimních sportů. V okolí se nachází svahy na lyžování i snowboarding a běžecké tratě. Na zasněžených kopcích Ski areálu Přemyslov, X-Parku Františkov, Ski centru OAZA, Ski areálu Kareš a mnoha jiných si užijete chvíle při sjezdu a vybavení si potom můžete uložit v naší lyžárně.