Rekreace uprostřed přírody

Hotel se saunou a bazénem pod Jeseníkem!

Název hotelu Na Trojce je odvozen od čísla popisného 3 na okraji obce Jindřichov v Olomouckém kraji. Skvělá pozice hotelu na úpatí Hrubého Jeseníku, druhého nejvyššího pohoří v České republice, Vás alespoň na chvíli odvede od každodenního shonu civilizace a nabije Vás novými silami a pozitivní energií, ať už v letních nebo zimních měsících.

Náš kouzelný kraj nabízí spoustu možností, jak strávit volné chvíle, jako jsou romantické procházky, houbaření, cyklistika, turistika, koupání se v létě a lyžování v zimě, atrakce, památky atd. Navštivte přírodní rezervaci Přemyslovské sedlo, termální lázně Velké Losiny, zámek Loučná nad Desnou, Velké Losiny či Sobotín, Bikepark Kareš nebo rozhlednu Bukovka. Lyžaři si užijí zasněžených svahů Ski areálu Přemyslov, X-Parku Františkov, SKI centra OAZA, Ski areálu Kareš a mnoha jiných.

21pokojů
61hostů
1bazén
1000zážitků

Místo odpočinku pro všechny

Nabízíme celoroční ubytování pro páry i jednotlivce, rodiny i přátele. Naše ubytování s celkovou kapacitou 61 lůžek je vhodné pro skupinové zájezdy a akce, zázemí zde najdou turistické a sportovní oddíly, školní výlety nebo tábory.

Dvoulůžkové pokoje disponují balkonem, televizí s kabelovým příjmem a umyvadlem. Na chodbách sdílejí společné koupelny se sprchovým koutem a samostatné toalety. Soukromou koupelnu mohou využít hosté v apartmánech, kde je navíc k dispozici kuchyňský kout. V hotelu ale nabízíme i možnost plné penze, dovolenou si tedy můžete užít bez starostí.

Naše služby

1. S plným žaludkem jde všechno lépe.
Energii po aktivním dni můžete doplnit domácí stravou z naší restaurace. Snídaně je podávaná formou švédského stolu, nabízíme také polopenzi nebo plnou penzi. Nabídku domácích jídel si můžete vychutnat za slunečného dne na čerstvém vzduchu na terase patřící k restauraci.
2. Děti se zabaví za každého počasí.
Vaše ratolesti se vyřádí na dětském hřišti s pískovištěm, prolézačkami, trampolínou a houpačkou. Radost z letní dovolené jim přinese náš 15 m dlouhý venkovní bazén a nepřízeň počasí pak zachrání dětský koutek s hračkami a klubovna s pingpongovým stolem.
3. Čistota je půl zdraví.
Horská oblast Jeseníků je jedním z nejčistších lokalit naší republiky. A za čistotu uvnitř našeho rekreačního zařízení sklízíme nejvyšší hodnocení od samotných hostů.
4. Myslíme i na dospělé.
Nabízíme spoustu sportovních aktivit. Kromě venkovního bazénu máme také prostor k zahrání si fotbalu, volejbalu, šipek nebo billiardu. Pro průzkum okolí je vhodné využít kola a po dlouhém dni si můžete dopřát relax v sauně až pro 8 osob nebo posedět u ohniště či grilu.
5. Zaparkujeme auta i lyže.
Pro klidné spaní našich hostů umožňujeme jak umístění jízdních kol do zamykatelné kolárny, tak i uložení lyží do lyžárny a obuvi do zamykatelných skříněk. Před hotelem máme dostatečný prostor pro zaparkování osobních automobilů nebo autobusu, a to samozřejmě zdarma.
6. Klubovna nejen pro kluby.
Ve druhém patře hotelu je klubovna, kde je možné vyzkoušet své schopnosti v ping-pongu, stolním fotbálku, začíst se do knih z naší knihovny nebo třeba jen vyhlížet hřeben Králického Sněžníku. Místnost je možné technicky upravit pro uspořádání sešlostí např. školení nebo vyklidit pro relaxačně zaměřená cvičení.
Věříme, že na chvíle strávené v našem hotelu Na Trojce budete rádi vzpomínat. Těšíme se na Vaši návštěvu!