Rekreace uprostřed přírody

Hotel se saunou a bazénem pod Jeseníkem!

Název Hotelu Na Trojce je odvozen od čísla popisného 3 na okraji obce Pusté Žibřidovice v Olomouckém kraji. Skvělá pozice hotelu na úpatí Hrubého Jeseníku, druhého nejvyššího pohoří v České republice, Vás alespoň na chvíli odvede od každodenního shonu civilizace a nabije Vás novými silami a pozitivní energií, ať už v letních nebo zimních měsících.

Náš kouzelný kraj nabízí spoustu možností, jak strávit volné chvíle, jako jsou romantické procházky, houbaření, cyklistika, turistika, koupání se v létě a lyžování v zimě, atrakce, památky atd. Navštivte přírodní rezervaci Přemyslovské sedlo, termální lázně Velké Losiny, zámek Loučná nad Desnou, Velké Losiny či Sobotín, Bikepark Kareš nebo rozhlednu Bukovka, areál Dolní Morava se stezkou v oblacích, nejdelším visutým mostem na světě a spoustou dalších atrakcí. Lyžaři si užijí zasněžených svahů Ski areálu Přemyslov, X-Parku Františkov, SKI centra OAZA, Ski areálu Kareš, Ramzová, Ostružná a mnoha jiných.

21pokojů
61hostů
1bazén
1000zážitků

Místo odpočinku pro všechny

Nabízíme celoroční ubytování pro páry i jednotlivce, rodiny i přátele. Naše ubytování s celkovou kapacitou 61 lůžek je vhodné pro skupinové zájezdy a akce, zázemí zde najdou turistické a sportovní oddíly, školní výlety nebo tábory.

Dvoulůžkové pokoje disponují balkonem, televizí s kabelovým příjmem a umyvadlem. Na chodbách sdílejí společné koupelny se sprchovým koutem a samostatné toalety. Soukromou koupelnu mohou využít hosté v apartmánech, kde je navíc k dispozici kuchyňský kout. V hotelu ale nabízíme i možnost plné penze, dovolenou si tedy můžete užít bez starostí.

Naše služby

1. S plným žaludkem jde všechno lépe.
Energii po aktivním dni můžete doplnit domácí stravou z naší restaurace. Snídaně je podávaná formou švédského stolu, nabízíme také polopenzi nebo plnou penzi. Nabídku domácích jídel si můžete vychutnat za slunečného dne na čerstvém vzduchu na terase patřící k restauraci.
2. Děti se zabaví za každého počasí.
Vaše ratolesti se vyřádí na dětském hřišti s pískovištěm, prolézačkami, trampolínou a houpačkou. Radost z letní dovolené jim přinese náš 15 m dlouhý venkovní bazén a nepřízeň počasí pak zachrání dětský koutek s hračkami a klubovna s pingpongovým stolem.
3. Čistota je půl zdraví.
Horská oblast Jeseníků je jedním z nejčistších lokalit naší republiky. A za čistotu uvnitř našeho rekreačního zařízení sklízíme nejvyšší hodnocení od samotných hostů.
4. Myslíme i na dospělé.
Nabízíme spoustu sportovních aktivit. Kromě venkovního bazénu máme také prostor k zahrání si fotbalu, volejbalu, šipek nebo billiardu. Pro průzkum okolí je vhodné využít kola a po dlouhém dni si můžete dopřát relax v sauně až pro 8 osob nebo posedět u ohniště či grilu.
5. Zaparkujeme auta i lyže.
Pro klidné spaní našich hostů umožňujeme jak umístění jízdních kol do zamykatelné kolárny, tak i uložení lyží do lyžárny a obuvi do zamykatelných skříněk. Před hotelem máme dostatečný prostor pro zaparkování osobních automobilů nebo autobusu, a to samozřejmě zdarma.
6. Klubovna nejen pro kluby.
Ve druhém patře hotelu je klubovna, kde je možné vyzkoušet své schopnosti v ping-pongu, stolním fotbálku, začíst se do knih z naší knihovny nebo třeba jen vyhlížet hřeben Králického Sněžníku. Místnost je možné technicky upravit pro uspořádání sešlostí např. školení nebo vyklidit pro relaxačně zaměřená cvičení.
Věříme, že na chvíle strávené v našem hotelu Na Trojce budete rádi vzpomínat. Těšíme se na Vaši návštěvu!